top of page

Jason Barnes Memoria Group

Public·13 members
Darek Rowiński
Darek Rowiński

Windows 7 Sulietuvinimas Atsisiusti


Windows 7 Sulietuvinimas Atsisiusti
Windows 7 yra populiari operacinė sistema, kurią naudoja daugelis kompiuterių vartotojų visame pasaulyje. Tačiau ne visi vartotojai gali naudotis Windows 7 savo gimtąja kalba. Jei norite pakeisti Windows 7 sąsajos kalbą į lietuvių kalbą, turite atsisiųsti ir įdiegti Windows 7 kalbos paketą.


Windows 7 kalbos paketai leidžia vartotojams pasirinkti skirtingas rodymo kalbas dialogo langams, meniu ir kitam tekstiniam turiniui. Kalbos paketai taip pat suteikia galimybę keliems vartotojams, kurie bendrina kompiuterį, pasirinkti skirtingas rodymo kalbas. Pavyzdžiui, vienas vartotojas gali pasirinkti japonų kalbą, o kitas vartotojas gali pasirinkti prancūzų kalbą tam pačiam turiniui.


Download File: https://miimms.com/2w4ozp


Norėdami atsisiųsti ir įdiegti Windows 7 kalbos paketą, turite naudoti Windows Update arba Microsoft Update katalogą. Tačiau prieš tai turite įsitikinti, kad jūsų kompiuteryje yra įdiegtas Windows 7 1 pakeitimų paketas (SP1). Jei dar neįdiegėte SP1, galite tai padaryti naudodami Windows Update arba atsisiųsdami diegimo paketą iš Microsoft Update katalogo.


Kaip atsisiųsti ir įdiegti Windows 7 SP1
Norėdami atsisiųsti ir įdiegti Windows 7 SP1, atlikite šiuos veiksmus: • Paleiskite Windows Update. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Pradėti, lauke Pradėti iešką įveskite Windows Update ir programų sąraše spustelėkite Windows Update. • Spustelėkite Patikrinti naujinimus ir palaukite, kol sistema suras galimus naujinimus. • Jeigu yra siūlomas Windows 7 SP1 naujinimas, pažymėkite jį ir spustelėkite Diegti naujinimus. Jeigu nėra siūlomas Windows 7 SP1 naujinimas, eikite į žingsnį 4. • Jei negalite įdiegti SP1 iš Windows Update, galite atsisiųsti diegimo paketą iš Microsoft Update katalogo ir įdiegti SP1 rankiniu būdu. Eikite į [Windows 7 SP1 atsisiuntimo puslapį] Microsoft svetainėje. Pasirinkite atsisiuntimo saitą, kuris atitinka jūsų Windows 7 versiją (32 bitų arba 64 bitų). Atsisiųskite diegimo paketą ir išsaugokite jį savo kompiuteryje. Paleiskite diegimo paketą ir sekite ekrane rodomus nurodymus. • Po to, kai įdiegsite SP1, paleiskite Windows Update dar kartą ir patikrinkite ar yra siūlomi kiti naujinimai. Jeigu yra, pažymėkite juos ir spustelėkite Diegti naujinimus.
Kaip atsisiųsti ir įdiegti Windows 7 kalbos paketą
Norėdami atsisiųsti ir įdiegti Windows 7 kalbos paketą, atlikite šiuos veiksmus: • Paleiskite Microsoft Update. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Pradėti, lauke Pradėti iešką įveskite Microsoft Update ir programų sąraše spustelėkite Microsoft Update. • Spustelėkite kalbų paketų pasirinktinio naujinimo saitus. • Kategorijoje Windows 7 kalbos paketai pažymėkite norimą kalbos paketą. Jei norite įdiegti lietuvių kalbos paketą, pažymėkite Lietuvių. • Spustelėkite Gerai ir tada spustelėkite Diegti naujinimus atsisiuntimo ir diegimo procesams pradėti.
Kaip pakeisti Windows 7 sąsajos kalbą
Įdiegę kalbos paketą, galite pakeisti Windows 7 sąsajos kalbą į pasirinktą kalbą. Norėdami pakeisti ekrano kalbą, atlikite šiuos veiksmus: • Spustelėkite Pradėti, tada lauke Pradėti iešką įveskite Keisti rodymo kalbą. • Spustelėkite Keisti rodymo kalbą. • Išskleidžiamajame sąraše pasirinkite norimą kalbą ir spustelėkite Gerai. • Uždarykite visus atidarytus programas ir iš naujo prisijunkite prie savo vartotojo paskyros, kad pakeitimai įsigaliotų.
Norėdami pašalinti nereikalingus kalbų paketus iš savo kompiuterio, galite naudoti Pašalinti rodymo kalbas funkciją. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Pradėti, tada lauke Pradėti iešką įveskite Pašalinti rodymo kalbą. Spustelėkite Įdiegti arba pašalinti rodymo kalbas. Spustelėkite Pašalinti rodymo kalbas. Pasirinkite kalbą arba kalbas, kurias norite pašalinti, ir tada spustelėkite Pirmyn. Atlikite likusius veiksmus, kad pašalintumėte šią kalbą arba kalbas.


Išvada
Windows 7 sulietuvinimas yra paprastas procesas, kuris leidžia vartotojams naudotis operacine sistema savo gimtąja arba pageidaujama kalba. Tam reikia tik atsisiųsti ir įdiegti Windows 7 SP1 ir Windows 7 kalbos paketą iš Microsoft Update. Tada galima pakeisti ekrano kalbą ir mėgautis Windows 7 lietuvių versija.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page